centrum przedsiebiorczosci

Kontaktul. Cieszyńska 367

(II piętro p. 320)

43-382 Bielsko-Biała

tel. 33 497 50 07  • d1.png
  • d2.png
  • d3.png
  • white.png

Aktualności

Zapraszamy na forum "CSR - dobry biznes"

 

Po co wdrażać strategię CSR w firmie? Jakie korzyści posiadają przedsiębiorcy zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i właściciele dużych korporacji? Jakie możliwości daje strategia CSR zarówno przedsiębiorcom, jak i przedstawicielom podmiotów ekonomii społecznej? Dokąd zmierza rozwój przedsiębiorczości społecznej?  Czy partnerstwo międzysektorowe jest możliwe?

Na te i wiele innych pytań Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej, realizujące projekt Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Południowego będzie starało się odpowiedzieć podczas Forum:
„CSR – dobry biznes”, które odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, w dniu 19.11.2013r. w godz. 11.00-15.00

Dodatkowe informację mogą Państwo uzyskać telefonicznie (33) 496 02 44 lub na stronie internetowej www.owes.bcp.org.pl

Zapraszamy przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, których interesuje zwiększenie atrakcyjności swojej firmy na rynku pracy, przedstawicieli przedsiębiorstw społecznych i innych podmiotów ekonomii społecznej, którzy planują rozwój swojej działalności nie tylko społecznej, ale również gospodarczej.

Udział w forum jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 18.11.2013r. telefonicznie (33) 496 02 44 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patronat medialny: Forum Odpowiedzialnego Biznesu -www.odpowiedzialnybiznes.pl


centrum przedsiebiorczosci